13 Temmuz 2010 Salı

ÇIĞLIKLARIM


uzun zaman oldu yazmayalı....... Yazdım yazdım sildim hep bu sefer silmeyeceğim

ortak paylaşım alanında nefes almak iyi gelebilir belki bana!!!!!

Nelere oldu hayatımda şu iki aydır diye düşünecek olursam....... Koca bir hiç:(


Neyse söz etmek istediğim şey aslında bu değil sizlerde de olurmu bilmiyorum ama geceleri çığlık çığlığa uyanıyorum son zamanlarda gece 2,30-3,00 ben çığlıklarda hayır bişey değil mahalleye rezil oluyorum!!!!! Karının biri geceleri çığlık atıyor ama niye!!!!! Hımm kesin kocası dövdü...yok yok hırsız girdi eve...hımmmmm.......yok böcek görmüştür......Aslında hiç biri değil.... hatırlamıyorum bile sadece uyandığımda boğazım bağırmaktan acıyor ve gözlerimde yaşlar oluyor...Eşimin sakin ol okşayışlarıyla:)) sakinleşiyorum sonra hade bakalım otur t.v. başına saçmaca bekle uykunun gelmesini!!!!! Sıcaklar zaten bir yandan...Bunun hakkında bir fikri olan varsa paylaşıma açıkım şimdilik hoşçakalın!!!!!

3 yorum:

Sıradan Bir Sazan dedi ki...

Ben bundan 2 yıl önce benzer bi şi yaşamıştım. Doktor doktor gezmiştik, çünkü bir yandan da gündüzleri bayılıyordum. Sonuç; psikolojikmiş... Tıbbın geldiği bu noktayı anlamak imkansız. Ama bi doktora danışıp Atarax kullansan?

tozlu sandık dedi ki...

kesinlikle psikolojik da ama niye???? olmasın yaaa sorun bi durum:)) Atarax mı? hafif kalır desem!!!!! Sevgiyle kal......

Profösör dedi ki...

Bir rahatsızlık sadece psikolıojik olmayabilir. Herşey içiçe girmiştir. Tabii ki bir doktora da gidilecek. Ama hayatı da bir başka pencereden bakmak gerekebilir.